Hieronder staan de meest actuele data van leeruitstappen, sportactiviteiten, vergaderingen, vrije dagen, vakantiedagen …

Klik hier voor een sjabloon van een lege schooljaarkalender. Dit kan handig zijn voor thuisgebruik.

juli 2019

  • ma 1
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
  • di 2
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
  • wo 3
    • school open van 9:00 tot 12:00

augustus 2019

  • do 22
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
  • do 23
    • melding klasverdeling via de website
  • ma 26
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
    • Klusjesdag voor leerkrachten
  • di 27
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
    • 9:00 – 12:00 personeelsvergadering
  • wo 28
    • school open van 9:00 tot 12:00
  • do 29
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00

september 2019

  • ma 2
    • 8:30 start van het schooljaar
  • wo 4
    • 13:00 Ezelsoor in de Boesdaalhoeve
  • do 5
    • start warme maaltijden en soep
  • ma 9
    • 20:00 infoavond L3+4
  • di 10
    • 20:00 infoavond L5
  • wo 11
    • 20:00 L2 infoavond
  • do 12
    • 20:00 infoavond L1+6
  • ma 16
    • 8:30 – 12:00 schoolfotograaf
  • di 17
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • wo 25
    • geen school wegens pedagogische studiedag
    • 13:00 naschoolse sport scholenveldloop Rode
  • ma 30
    • geen school wegens lokale verlofdag

oktober 2019

  • vr 4
    • 13:00 L3A workshop Boesdaalhoeve
    • 8:45 – 16:00 L2 Pairi Daiza
  • wo 9
    • 12:00 – 13:00 typles 1/4
  • vr 11
    • 13:00 L3B workshop Boesdaalhoeve
  • wo 16
    • 12:00 – 13:00 typles 2/4
  • do 17
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
    • 19:00 schoolraad
  • vr 18
    • 13:00 L3C workshop Boesdaalhoeve
    • 18:00 fuif oudercomité
  • ma 21
    • 13:00 L1A workshop Boesdaalhoeve
  • di 22
    • 09:30 L1B workshop Boesdaalhoeve
    • 13:00 L1C workshop Boesdaalhoeve
  • wo 23
    • rapport 1
    • 12:00 – 13:00 typles 3/4
  • do 24
    • vanaf 15:45 oudercontact
  • ma 28
    • start herfstvakantie

november 2019

  • wo 6
    • 12:00 – 13:00 typles 4/4
  • zo 10
    • pannenkoekenfeest
  • wo 13
    • 13:00 L3-6 naschoolse sport krachtbal
  • ma 18
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • wo 20
    • 13:00 naschoolse sport zwemcompetitie zwembad Wauterbos
  • di 26
    • 12:45 L3+4 alles met de bal in sporthal Wauterbos

december 2019

  • ma 2
    • 13:00 L4A workshop Boesdaalhoeve
  • di 3
    • 10:00 L4B filmvoorstelling De Meent
    • 13:00 L4B workshop Boesdaalhoeve
    • 13:30 L3, L4A+C filmvoorstelling De Meent
  • do 5
    • 10:00 L1+2 toneel in CC Wauterbos
    • 13:00 L4C workshop Boesdaalhoeve
  • vr 6
    • Sinterklaas komt naar school
  • wo 11
    • 13:00 naschoolse sport L1+2 basketbal
  • ma 16
    • 13:30 L5+6 filmvoorstelling De Meent
  • di 17
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • do 19
    • rapport 2
  • ma 23
    • start kerstvakantie

januari 2020

  • di 14
    • 19:00 infoavond over de structuur van het secundair door het CLB in de Meent
  • wo 15
    • 13:00 naschoolse sport L3+4 trefbal
  • do 16
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • vr 31
    • geen school wegens lokale verlofdag

februari 2020

  • di 4
    • 13:00 L5A workshop Boesdaalhoeve
    • 19:30 L6 infoavond sneeuwklas
  • wo 5
    • geen school wegens pedagogische studiedag
    • 13:00 naschoolse sport vechtsporten en spelenmarkt
  • do 6
    • 13:00 L5B workshop Boesdaalhoeve
    • 19:00 schoolraad
  • do 7
    • 13:00 L5C workshop Boesdaalhoeve
  • di 11
    • L4A atomiumklas
  • wo 12
    • L4A atomiumklas
  • do 13
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • vr 14
    • L5 Technopolis
  • ma 17
    • L4B atomiumklas
  • di 18
    • L4B atomiumklas
    • 13:00 L6A workshop Boesdaalhoeve
  • wo 19
    • rapport 3
  • do 20
    • L4C atomiumklas
    • vanaf 15:45 oudercontact (niet L4C)
  • vr 21
    • L4C atomiumklas
    • 9:30 L6B workshop Boesdaalhoeve
    • 13:00 L6C workshop Boesdaalhoeve
  • ma 24
    • start herfstvakantie

maart 2020

  • do 5
    • vanaf 15:45 oudercontact L4C
  • di 10
    • 13:30 L5+6 theatervoorstelling De Meent
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • ma 16
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • di 17
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • wo 18
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
    • geen school wegens pedagogische studiedag
  • do 19
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • vr 20
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
    • Carnaval op schoo
  • za 21
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • zo 22
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • ma 23
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • di 24
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • wo 25
    • L6 sneeuwklas in Valmeinier, Frankrijk
  • do 26
    • 13:00 L2A workshop Boesdaalhoeve
  • vr 27
    • 9:30 L2B workshop Boesdaalhoeve
    • 13:00 L2C workshop Boesdaalhoeve
  • ma 30
    • 13:30 L1+2+3 theatervoorstelling De Meent
  • di 31
    • 10:30 L4 theatervoorstelling De Meent

april 2020

  • ma 6
    • start paasvakantie
  • ma 20
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • wo 22
    • 13:00 buitenspeeldag op het domein van de lagere school
  • vr 24
    • 19:00 L6 sneeuwklasavond
  • ma 27
    • start sponsortochtactie

mei 2020

  • za 2
    • 13:30 eerste communie in de Genesiuskerk
  • do 7
    • rapport 4
  • za 9
    • 12:00 – 19:00 schoolfeest
  • ma 11
    • L3 zeeklas in Koksijde
  • di 12
    • L3 zeeklas in Koksijde
  • wo 13
    • L3 zeeklas in Koksijde
  • do 14
    • L3 zeeklas in Koksijde
    • L1 Hanenbos
    • 19:00 schoolraad
  •  vr 15
    • L3 zeeklas in Koksijde
    • L1 Hanenbos
    • L5+6 fietssportdag
  • di 19
    • 8:45 Mariaviering in de Genesiuskerk
    • 16:00 – 18:00 personeelsvergadering
  • do 21
    • geen school wegens Hemelvaart
  • vr 22
    • geen school wegens brugdag Hemelvaart
  • za 23
    • vormsel Rode
  • ma 25
    • sponsortochtweek
  • di 26
    • sponsortochtweek
  • wo 27
    • sponsortochtweek
  • do 28
    • sponsortochtweek
  • vr 29
    • sponsortochtweek

juni 2020

  • wo 10
    • 13:00 naschoolse sport L1+2 dans en beweging
  • ma 22
    • meester op de fiets
  • di 23
    • meester op de fiets
  • ma 29
    • meester op de fiets
    • L5+6 american games
    • L6 tentenkamp
  • di 30
    • 8:45 eindviering in de Genesiuskerk
    • rapport 5

juli 2020

  • wo 1
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
  • do 2
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
  • vr 3
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00

augustus 2020

  • ma 24
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
  • di 25
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
    • melding klasverdeling
  • wo 26
    • school open van 9:00 tot 12:00
    • Klusjesdag voor leerkrachten
  • do 27
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
    • 9:00 – 12:00 personeelsvergadering
  • vr 28
    • school open van 9:00 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00